Jaka zamszowarka pozwoli na skuteczne szybkie doczyszczenie posadzki w kościele? Jakiej maszyny, jakiego pada, szczotki użyć w przypadku czyszczenia kamienia a jakiego w przypadku czyszczenia gresu?

Maszyny jakie można wykorzystać do czyszczenia posadzki to szorowarki jedno tarczowe lub szorowarki z odkurzaczem do zbierania.

Czym różnią się w/w maszyny i w jakich sytuacjach użyć której z nich?

Szorowarki typu automat pozwalają na szybkie czyszczenia jednak należy pamiętać że dobre wyszorowanie posadzki, szczególnie gresu technicznego o znacznym poziomie chropowatości wymaga więcej czasu na prze szorowanie aby pad miał znacznie dłuższy czas na szorowanie brudu.

W takiej sytuacji znacznie lepiej sprawdzi się szorowarka jedno tarczowa lub należy spowolnić działanie szorowarki automatu poprzez zwolnienie chodu w czasie czyszczenia oraz wykonanie dodatkowych ruchów na boki.

Standardowo szorowarki posuwają się do przodu z prędkością od 3-5km/h. Jednak doszorowanie można wykonać poprzez spowolnienie jej do 1km/h.

Jeśli nie wiecie w jaki sposób podejść do sprzątania to nasi pracownicy nie tylko dobiorą sprzęt lecz również doradzą jak szybko doczyścić posadzkę bez marnowania czasu.

Wydajność przede wszystkim.