Szorowarki do podłóg komercyjnych i przemysłowych zwiększają wydajność czyszczenia i obniżają koszty czyszczenia.

Szorowarka do podłóg do każdego zadania

Niezależnie od tego, czy czyścisz sklep, szkołę czy centrum dystrybucyjnym, czyste podłogi są podstawą bezpiecznego i produktywnego środowiska. Szorowarki do podłóg dostępne w naszej wypożyczalni RentTools.pl są wyposażone w najnowsze innowacje w technologii czyszczenia i są trwałe. Zwiększą wydajność sprzątania, obniżą koszty sprzątania i utrzymają obiekt w jak najlepszym stanie.

Jaka szorowarka do podłóg jest dla Ciebie odpowiednia?

Od kompaktowych mikro szorowarek, przez duże samojezdne szorowarki, po zrobotyzowane urządzenia do czyszczenia podłóg — firma Hako, Comac, Taski, Karcher oferuje rozwiązania, które sprostają Twoim wyjątkowym wyzwaniom związanym z czyszczeniem. Najważniejszym czynnikiem decydującym o tym, która podłoga jest dla Ciebie odpowiednia, jest wielkość czyszczonej powierzchni.

Mini szorowarki podłogowe

Zapewniają bardzo dobre możliwości doczyszczenia nawet małych, ciasnych powierzchni.

Szorowarka do małych ciasnych powierzchni

Prowadzone szorowarki podłogowe

Prowadzone szorowarki podłogowe to elastyczne rozwiązania do różnych zastosowań. Prowadzone szorowarki podłogowe mogą czyścić do 8 000 m2 na godzinę.

Wybierz ręczną szorowarkę podłogową, gdy:

  • Czyszczenie małych i średnich środowisk
  • Mogą wystąpić przeszkody
  • Sprzątanie nastąpi, gdy teren będzie zamknięty lub pusty

Typowe zastosowania:
Sklepy detaliczne, Restauracje, Hotele, Szpitale i inne obiekty służby zdrowia, Szkoły i uczelnie, Centra sportowe, Biurowce, Budowy

Szorowarki do podłóg samojezdne

Szorowarki samojezdne zapewniają wysoką wydajność w środowiskach, w których czyszczony obszar jest duży, a sprzątanie musi odbywać się szybko. Samojezdne szorowarki do posadzek mogą czyścić do 8000 metrów kwadratowych na godzinę.

Wybierz samojezdną szorowarkę do podłóg, gdy:

  • Niewiele jest przeszkód
  • Sprzątanie odbędzie się w obecności ludzi

Typowe zastosowania: sklepy detaliczne, supermarkety / hipermarkety / sklepy wielkopowierzchniowe, magazyny i centra dystrybucji, lotniska, szpitale i inne obiekty opieki zdrowotnej, szkoły i uniwersytety, centra handlowe i zakłady produkcyjne

Systemy szorujące: tarczowe vs cylindryczne vs orbitalne

Wszystkie szorowarki podłogowe spełniają tę samą funkcję — dozują roztwór na podłogę, szorują, a następnie odkurzają płyn, pozostawiając podłogę czystą i suchą. Szorowarki do podłóg są dostępne z trzema rodzajami agregatów szorujących: tradycyjnymi agregatami tarczowymi i cylindrycznymi oraz naszymi wyjątkowymi technologiami szorowania orbitalnego.