Czyszczenie wykładziny

Inwestycja w odpowiednią szorowarkę do podłóg może zaoszczędzić firmie nieskończoną ilość czasu, pieniędzy i energii. Dobra maszyna do czyszczenia podłóg może pozostawić powierzchnie w czystości w ułamku czasu i może poprawić jakość sprzątania. Mówiąc prościej, potrzebujesz szorowarki do podłóg po swojej stronie.

Ale skąd dokładnie wiesz, która szorowarka jest dla Ciebie odpowiednia?

Aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią szczotkę do podłóg dla Twojej firmy, przygotowaliśmy listę trzech rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę.

  1. Ile masz miejsca do przechowywania maszyny?

Szorowarki podłogowe mają różne kształty i rozmiary, a rodzaj wybranej maszyny będzie zależał od ilości dostępnego miejsca. Ogólnie rzecz biorąc, można kupić dwa główne typy szorujących podłóg.

  • Szorowarkę prowadzącą za podłogę obsługuje osoba pchająca maszynę od tyłu,
  • szorowarkę samojezdną, jest ona prowadzona przez osobę siedzącą na maszynie.

Jak możesz sobie wyobrazić, wersja prowadzona jest lepsza dla małych i średnich obiektów, podczas gdy duże obiekty, takie jak hale, sklepy wielko powierzchniowe, lotniska, hale, magazyny i centra handlowe, mogą bardziej skorzystać z maszyny samojezdnej.

  1. Jakie powierzchnie musisz czyścić?

Niektóre scrubbery są mocniejsze niż inne, dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę materiał, który będzie czyszczony przez scrubber. Podłogi przemysłowe w środowiskach produkcyjnych i magazynowych prawdopodobnie poradzą sobie z czymś mocniejszym i mocniejszym, podczas gdy podłogi drewniane mogą wymagać czegoś bardziej delikatnego procesu czyszczenia, skrobania.

  1. Ile potrzeba czyszczenia, czasu, przejść?

To może brzmieć jak podchwytliwe pytanie, ale obiecujemy, że tak nie jest. Oczywiście, jeśli kupujesz szorowarkę do podłóg, musisz dbać o czystą podłogę. Ale jeśli pomyślisz o tym trochę bardziej, niektóre branże i firmy mogą wymagać bardziej solidnego i regularnego czyszczenia niż inne. Na przykład szpitale i firmy z branży spożywczej będą wymagały dokładnego i regularnego czyszczenia na wyższym poziomie niż być może mógłby to zrobić salon meblowy. Muszą upewnić się, że wszystkie powierzchnie są całkowicie higieniczne i przez cały czas wolne od zarazków, ale najprawdopodobniej będą również wymagać usunięcia wszelkiego rodzaju lepkich substancji, z którymi inne branże lub firmy mogą nie mieć do czynienia. Dlatego zastanowienie się, ile dokładnie czyszczenia jest wymagane, pomoże ci zawęzić typ potrzebnej maszyny.
Wniosek

Inwestycja w szorowarkę podłogową rzeczywiście pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek, ale aby uzyskać najlepszą wartość ze swojej maszyny, musisz znaleźć taką, która najlepiej odpowiada Twoim konkretnym potrzebom. W tym artykule omówiono główne kwestie do rozważenia, ale oczywiście będą różne techniczne różnice w zależności od marki i modeli, na które patrzysz.

Aby dokonać właściwego wyboru dla swoich konkretnych potrzeb, zadzwoń do nas w celu omówienia Twoich potrzeb. Jeśli będziesz chciał przetestować jakieś rozwiązanie to wynajmiemy Ci szorowarkę na tydzień, dzień, miesiąc i sam sprawdzisz czy warto.